KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395147
nr 1339 5147
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Snickare. Signerad. Olja på duk, 61x50cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
måndag 3 augusti 2020
kl 19:48:44